וללא תרופות באמצעות גלי הלם שיפור כוח הגברא

שיפור כוח הגברא באמצעות גלי הלם וללא תרופות

לטענת רשת מרפאות Clinic Sun כשליש מגברים, החל מעשור החמישי לחייהם, מעוניינים לשפר את התפקוד המיני שלהם, אך בכל זאת נמנעים מלגשת לטיפול רפואי פרטני בשל חשש מאי נעימות.

חזרה ליחסי מין ספונטניים
חזרה ליחסי מין
ספונטניים
לא פולשני
לא פולשני
ללא תלות בכדורים
ללא תלות
בכדורים
לא כואב
לא כואב
השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

כאשר הגוף מסרב לשתף פעולה באופן מלא גברים רבים נאלצים להסתפק בחיי מין לוקים בחסר וליטול תרופות כימיות למרות שברוב מוחלט של המקרים ניתן באמצעות גלי הלם לשחזר זרימת הדם תקינה באזור ולשפר את תפקוד המיני גם בגילאים מבוגרים עבור גברים בגילאי 50, 60, 70 וגם יותר לחייהם.

חשש בסיסי מאי נעימות גורם לגברים רבים לפספס דרכי טיפול חדשניות ופשוטות שיכולות לסייע בהחזרת כוח הגברא ולשפר דרמטית את איכות החיים של גברים רבים.

שיפור תפקוד כלי הדם באיבר המין

במרפאת סאן קליניק טוענים שחוסר חופשיות של זרימת דם באבר המין הינו הגורם העיקרי לתפקוד מיני לקוי. טיפול טבעי לשיפור כוח גברא בטכנולוגיית גלי הלם משדר גלי קול לאזור אבר המין ומעודד פתיחה של כלי דם שמאפשרים לדם לנוע ביתר חופשיות.

מדובר בטיפול טבעי פשוט, לא חודרני וללא כאב כלל שמחזיר את הגברים לחיי מין ספונטאניים ללא צורך בשימוש בתרופות כימיות.

מסירים את החשש מאי נעימות

לצד הטיפול הפיזי קיימת חשיבות יתרה גם לטיפול במישור הנפשי של המטופל לכן, ברשת המרפאות שמים דגש מיוחד על היחס והקשר האישי והחברי בין המטפל למטופל. על מנת להגיע לתוצאות מעולות בטיפול, חייבים להתגבר על המחסומים הרגשיים לכן חבילת הטיפול כוללת גם שימוש בטכניקות פסיכולוגיות וטיפים אישיים, שימוש בתוספי תזונה וחומרים טבעיים שמחזקים את האונות הגברית בליווי מעקב צמוד שוטף ופתוח בין הרופא והמטופל.

לא רק לאנשים בריאים

לא רק לאנשים בריאים

מיניות היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ואין סיבה לוותר עליהם גם עם יש בעיות בריאותיות ברקע. טיפול גלי הלם עוזר גם בהפרעות תפקוד הפרוסטטה והפרעות במתן שתן. הוא גם יעיל משמעותי במחלת פיירוני, ועוד.

דיסקרטיות

המרפאה מטפלת במגוון בעיות אורולוגיות שונות לכן מספיק להגיד שרוצים להתייעץ בתחום אורולוגיה, ואף אחד חוץ מרופא עצמו לא ישאל אותכם יותר שאלות. צוות הרופאים שלנו שומרים את הרישום בתיקייה ידנית ולא במחשב, משתמשים בקדוד מונחים רפואים, ומבטיחים סודיות מוחלטת לקהל מטופלנו.

"שינוי משמעותי באיכות החיים"

גברים שמגיעים אלינו חוו בעבר תסכול ממשי מתוצאות לא משביעות רצון בעקבות טיפולים אלטרנטיביים ותרופתיים שונים, לכן חשוב לנו שיכירו את האופציה של גלי הלם. זה טיפול טבעי לחלוטין, הוא לא כואב ולא משפיע על איברים אחרים, אך בהחלט מאפשר לחזור ליחסי מין ספונטניים ללא תלות בכדורים עבור גברים רבים.
אנחנו קוראים לכל גבר שמרגיש שזקוק לסיוע בתחום, לוותר על הבושה ולבדוק את הטיפול המתאים עבורכם. דיסקרטיות מלאה, גישה ידידותית ושילוב הטיפולים שיכולים לשפר את האיכות החיים הכללית.