זריקות למילוי קמטים אינן מחזיקות לטווח רחוק!<br>הגיע העת לגישה אחרת..

זריקות למילוי קמטים אינן מחזיקות לטווח רחוק!
הגיע העת לגישה אחרת..

הנראות שלנו תלויה במידת אלסטיות, חספוס, אחדות בגוון ובזוהר של עור פנינו. שיפור כל תכונות אלו גם יחד לא ניתן להשיג באמצעות מילוי קמטים זמני עם הזרקות בלבד. בשביל שהעור שלנו יראה צעיר וזוהר יותר - הוא חייב לעבור קודם כל שינוי פנימי! כעת נשאלת השאלה כיצד ניתן לשנות ולחדש את מרקם העור מפנים?

שינוי אמיתי של מרקם עור מבפנים
שינוי אמיתי של מרקם עור מבפנים
מחזיק תקופה ארוכה יותר מזריקות
מחזיק תקופה ארוכה יותר מזריקות
טיפול שאורך 15 דקות בלבד
טיפול שאורך 15 דקות בלבד
ללא התערבות פולשנית וללא כאב
ללא התערבות פולשנית וללא כאב
להזמנת ייעוץ
ללא עלות

מהי סיבת הזדקנות העור?

הגוף שלנו מייצר חלבון שנקרא קולגן. לקולגן יש תפקיד קריטי בשמירה על מרקם עור צעיר ויפה. בפועל קולגן אחראי על גמישות, חוזק, אלסטיות, צורתו וגוונו של העור. עם חלופת השנים, עקב האטת חידוש תאי עור בגופנו, העור מתחיל להרגיש מחסור בקולגן, בעקבותיו נפגעת נראות כללית של עור פנינו, כך שלצערנו עם הגיל הקמטים הופכים לעמוקים יותר ואנו מתחילים להיראות עצובים ומזעיפי פנים.

כיצד גורמים לעור לייצר שוב קולגן?

"כפי שמילים מורכבות מאותיות, חלבונים נוצרים מחומצות אמינו" - כך אומרת רופאת עור, ד"ר באומשטיין – הכוונה שאם מצליחים להחדיר לעור את כל מכלול חומצות האמינו, ייצור עצמי של הקולגן יתחדש ואיתו יתחדש מרקם העור.

הצערת פנים באמצעות חומצות אמינו - גישה אחרת:

תהליך החדרת חומצות אמינו לצורך החייאה תאית נקרא : Amino acids Revitalization Therapy, זוהי שיטת "אמינו-תרפיה" בעלת גישה להצערת העור באמצעות אספקת לבני בניין חדשות במקום בו הן נדרשות. תהליך זה מחדש את העור מבפנים, מחזיר את החיוניות שאבדה, מעלה את הטונוס והאלסטיות של העור ומחליק את הקמטים והקמטוטים שנוצרו עם חלופת השנים, כך שהאפקט שנוצר גם מחזיק תקופת זמן ממושכת וגם מתחזק תהליך פיזיולוגי טבעי במרקם העור לטווח ארוך בו זמנית.

הצערת פנים באמצעות חומצות אמינו - גישה אחרת:

כיצד מתבצע הליך אמינו-תרפיה?

שיטת "אמינו-תרפיה" קיימת ברשת מרפאות "סאן" ונחשבת לשיטה יחסית חסכונית ביחס לשיטות אלטרנטיביות אחרות להצערת פנים. את הקוקטייל ניתן להחדיר באמצעות מחט דקיקה לעור, שמותאמת במיוחד לפנים של המטופלים. במהלכו של התהליך העור סופג את החומרים החיוניים. כל התהליך אורך כ-15 דק', ללא צורך בחומר הרדמה, שלאחריו המטופלים יכולים לחזור לשגרת חיים רגילה.

זכרו: גילכם הינו נגזרת של נראות עור פניכם ולא של תאריך הלידה שלכם!
מתי ניתן להתחיל בתהליך הצערה בחומצות אמינו?

התשובה נמצאת לא בגילכם, אלא במרקם עורכם:

  • במידה והעור איבד מהטונוס ומהנפח שלו.
  • במידה והקמטוטים ו/או הקמטים בעור נגלים יותר לעין.
  • במידה ונראות העור הופכת להיות פחות זוהרת ולא בריאה.
זכרו: גילכם הינו נגזרת של נראות עור פניכם ולא של תאריך הלידה שלכם!